Zobu implanti

Ar zobu implantu palīdzību var aizvietot trūkstošos zobus, implanti dažkārt ļauj izvairīties no izņemamām konstrukcijām mutes dobumā, kuras bieži rada diskomfortu un apgrūtina higiēnas prasības. Ar implantiem iespējams aizvietot gan vienu trūkstošu zobu, gan atjaunot visu zobu rindu. Pie mazāka implantu skaita iespējams veidot izņemamas konstrukcijas, kad implanti var palīdzēt balstīt slikti fiksētas protēzes. Sākot no 8 implantiem iespējams izgatavot neizņemamu konstrukciju pilnībā atjaunojot bezzobu žokļa sakodienu.

Implanti var nozīmīgi uzlabot jūsu dzīves kvalitāti, atjaunojot zobu un žokļu sistēmas funkcijas un estētiku. Dažādos pētījumos minēts augsts veiksmīga iznākuma procents (92 – 98%) implantu balstītām konstrukcijām. Tie gan izskata, gan sajūtu ziņā ļoti līdzinās dabīgajiem zobiem.

Zoba implants ir titāna skrūve, kas tiek ievietota žokļa kaulā trūkstošā zoba vietā. Sākotnēji tiks veikts žokļa kaula rentgena uzņēmums pēc kura varēs noteikt kaula kvalitāti un apjomu vēlamajā implanta vietā. Tālāk vietējā anestēzijā implants tiek akurāti ieskrūvēts kaulā un notiek tā dzīšana 3-6 mēnešus, kamēr skrūvei apkārt apaug kauls, noturot to vietā. Pēc tam uz implanta tiek izgatavots kronis, bet vismaz divi implanti var balstīt tiltveida konstrukciju.