Zobu tilti

Ja jums trūkst viens vai divi zobi, bet defektu norobežo jūsu zobi, neesošos zobus iespējams aizvietot ar tilta konstrukciju. Šādos gadījumos abpus defektam esošie zobi tiek speciāli apslīpēti un beigās tie kalpo kā balsts uzcementētam, neizņemamam, 3-4 zobu tiltiņam. Ir pieejams plašs tiltu izejmateriālu klāsts, tādejādi iespējams panākt maksimāli dabīgu izskatu gan krāsas, gan anatomijas ziņā. Rajonos, kur ir īpaši svarīga estētika un slodzes izturība, iespējams veidot cirkonija tiltus. Cirkonijs ir inovatīvs, biosaderīgs un ļoti izturīgs materiāls, kuru iespējams pielāgot dabīgo zobu krāsai.

Tiltu konstrukcijas var balstīt ne tikai zobi, bet arī žoklī fiksēti implanti vietās, kur ir plaši defekti un trūkst izmantojamu dabīgo zobu.

Tiltveida konstrukciju pluss, salīdzinot ar izņemamām konstrukcijām, ir stabilitāte, estētiskums un vieglāka adaptācija. Tomēr šāda veida konstrukcijai raksturīgas ikdienas kopšanas īpatnības, lai izvarītos no sliktas elpas, smaganu iekaisuma vai konstrukcijas zaudējuma kariesa dēļ.

Pierakstieties uz konsultāciju, lai noskaidrotu jūsu situācijai piemērotāko restaurāciju.